KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Mesleki Yemin Töreni düzenlendi-09.07.2021

Fakültemiz 2020-2021 Eğitim- Öğretim Yılını başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz, Fakültemizde düzenlenen törenle “Meslek Yemini” ederek mezun oldular.

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Deniz TUNCEL BERKTAŞ, Bölüm Başkanları, akademisyenler, öğrenciler ve öğrenci ailelerinin katılımıyla düzenlenen 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Diploma ve Yemin Töreninin açılış konuşmasını Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Deniz TUNCEL BERKTAŞ yaptı.

Ebe ve hemşire adaylarına 4 yıllık zorlu eğitim sürecinin her aşamasında destek olan ailelere ve hocalara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Dekan Prof. Dr. Deniz TUNCEL BERKTAŞ, ülkemizin dört bir yanında görev yapacak insanımıza şifa dağıtacak genç ebe ve hemşirelerimize meslek yaşamlarında başarı dileklerini sundu.

Fakültemiz ve Bölümlerde dereceye giren öğrencilere ödül ve belgelerini dekan ve bölüm başkanları ile öğretim üyelerimiz takdim etti.

Mesleki Yemin Törenimiz, mezun öğrencilerin hep birlikte meslek andını okumaları, kep atmaları ve ardından Kervan Pastaneleri tarafından yapılan dondurma ikramı ile Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Burak Bayram tarafından gerçekleştirilen mezuniyet konseriyle son buldu


İlknur GÜRLER            Hemşirelik
Kübra AVCU                Hemşirelik
Melike YENER             Ebelik